Přeskočit na obsah



Dopravní informace

Víme, že den závodu není jen sváteční událostí, ale jsou to také drobné nepříjemnosti spojené s dopravními omezeními.

Na odkazu níže najdete změny v dopravě a dopravní omezení.

Dopravně informační leták

Mapa závodu ke stažení

K dispozici je vám také bezplatná dopravně-informační linka 800 165 102. Linka bude v provozu od pondělí 27. 3. do pátku 31. 3 od 9:00 do 18:00 hod.

V sobotu 1. 4. (v den závodu) Vám bude k dispozici bezplatná linka 800 165 102 a 800 100 991 od 8:00 do 14:00.

Předpokládané uzavírky ulic v sobotu 1.4. 2017 

Časy uzavírek jsou orientační a mohou se lišit podle aktuální situace.

Uzavírka ulic v lokalitě Prahy 1

Uzavírka ulic pro IAD (individuální automobilová doprava) pro závod 1/2Maraton Praha v sobotu 1. dubna 2017 se vztahuje na ulice:

ulice 17. listopadu (v úseku nám. Jana Palacha – Pařížská) – od 0:01 do 16:00

Břehová ( v úseku 17. Listopadu – Dvořákovo náb.) – od 00:01 do 16:00

Na Rejdišti - od 00:01 do 16:00

Čechův most – od 9:00 do 15:00

náměstí Jana Palacha – od 8:30 do 13:00

Dvořákovo nábř. (od Čechova mostu po nám. Jana Palacha) – od 0:01 do 15:00

Mánesův most – od 9:30 do 13:00

Křižovnická – ve směru od nám. Jana Palacha od 9:30 do 12:00, od Křižovnického nám. k nám. Jana Palacha od 9:30 do 13:30.

Křižovnické náměstí – od 9:30 do 12:00

Smetanovo nábřeží – od 9:45 do 11:40

Masarykovo nábřeží – od 9:50 do 10:30

Jiráskovo náměstí – od 9:50 do 10:30

most Legií – od 9:50 do 11:30

Těšnovský tunel, nábřeží Ludvíka Svobody, Dvořákovo nábřeží

po Čechův most (všechny komunikace směr do centra)– od 10:30 do 13:00

Kosárkovo nábřeží od  10:00 do 13:00 

U Plovárny od  10:00 do 13:00 

Uzavírka ulic v lokalitě Prahy 2

Uzavírka ulic pro IAD (individuální automobilová doprava) pro závod 1/2Maraton Praha v sobotu 1. dubna 2017 se vztahuje na ulice:

Rašínovo náb. – od 9:40 do 11:00

Plavecká – od 9:40 do 11:00

Vyšehradská - od 9:40 do 11:00

Svobodova – od 9:40 do 11:00

Palackého most – od 9:40 do 11:10

Uzavírka ulic v lokalitě Prahy 5

Uzavírka ulic pro IAD (individuální automobilová doprava) pro závod 1/2Maraton Praha v sobotu 1. dubna 2017 se vztahuje na ulice:

Palackého most – od 9:40 do 11:10

Lidická od 9:50 do 11:10

Svornosti od 9:50 do 11:40

Strakonická od 9:55 do 11:40

Hořejší náb. od 9:45 do 12:00

Janáčkovo náb. od 9:55 do 12:10

Uzavírka ulic v lokalitě Prahy 7

Uzavírka ulic pro IAD (individuální automobilová doprava) pro závod 1/2Maraton Praha v sobotu 1. dubna 2017 se vztahuje na ulice:

U Plovárny od  10:00 do 13:00 

Nábřeží Edvarda Beneše od 10:05 do 13:10

Nábřeží Kapitána Jaroše od 10:05 do 13:10

Bubenské náb. od 10:10 do 12:45

Jateční od 10:10 do 12:50

Jankovcova od 10:10 do 12:50

Komunardů od 10:10 do 12:45

Libeňský most (ve směru Palmovka) od 10:15 do 12:45

Uzavírka ulic v lokalitě Prahy 8

Uzavírka ulic pro IAD (individuální automobilová doprava) pro závod 1/2Maraton Praha v sobotu 1. dubna 2017 se vztahuje na ulice:

Štorchova od 10:15 do 12:45

Voctářova od 10:20 do 12:45

Rohanské nábřeží (ve směru do centra) od 10:10 do 13:10

NEVÍTE SI RADY S OBJÍZDNOU TRASOU?

Stáhněte si aplikaci WAZE, která má o všech uzavírkách v den závodu přehled a povede Vás po nejméně frekventované trase, aby Vaše zdržení bylo co nejkratší. Více informací o aplikaci na  a nebo na Google Play a App Store.



Rozšířené menu